Poznajmy się!

Iwona

Wyjątkowe rękodzieło z żywicy

Strona główna » Twórczynie » Resin & Craft – wyjątkowe rękodzieło z żywicy

Iwona z Resin & Craft

Cześć, jestem Iwona!

Wiesz, że jeśli nosisz lub robisz manicure hybrydowy, to mamy ze sobą więcej wspólnego niż myślisz? Twoje paznokcie i moje dekoracje utwardzają się poprzez ten sam proces – reakcję polimeryzacji 😉

Żywica forever!

Wykonuję w swojej pracowni przeróżne rękodzieło z żywicy: od dekoracji do domu, przez drobne gadżety i upominki, po biżuterię. Żywica jest materiałem wymagającym i „charakternym”, ale też wdzięcznym, dlatego też każda rzecz jest unikalna, nie ma dwóch takich samych wzorów, a nawet drobny ruch ręki nad stołem warsztatowym ma wpływ na końcowy efekt.

Wykorzystując cechy żywicy i czerpiąc inspirację z natury, mody czy designu tworzę rzeczy unikalne i niezapomniane, ładne i wielofunkcyjne. Staram się, aby były piękne i trwałe, by posłużyły długo, ciesząc oko. 

Pracuję z żywicą od kilku lat – wcześniej tworzyłam biżuterię na własny użytek i odnawiałam meble. Wciąż lubię to robić, teraz staram się łączyć wszystkie pasje. Każdy projekt powstaje w oparciu o jakąś wizję i pomysł, więc moja kreatywna strona nieustannie się rozwija i próbuje nowe techniki, by tworzyć jeszcze bardziej oryginalne rękodzieło z żywicy.

Resin & Craft

Resin & Craft to wyjątkowy świat rękodzieła z żywicy. Chciał(a)byś dowiedzieć się więcej o mnie i o moich pracach?

Odwiedź mnie na moich mediach społecznościowych: Facebook-u lub Instagramie.

Moja oferta

Wśród moich wyrobów znajdziesz ozdoby do domu, breloczki, witraże, podkładki pod kubki a nawet biżuterię. Wykonuję również projekty klientów.

Jeśli masz jakiś pomysł na rękodzieło z żywicy, którego sam(a) nie potrafisz urzeczywistnić, skontaktuj się ze mną koniecznie!

Zaintrygowałam Cię?

Zerknij na zdjęcia moich prac. Mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu.