Poznajmy się!

Ola

Rękodzieło w duchu zero waste

Strona główna » Twórczynie » Olki Pracownia – rękodzieło zero waste

Ola z Olki Pracownia

Jestem terapeutką zajęciową i zapaloną rękodzielniczką. Na co dzień pracuję z dorosłymi wychodzącymi z kryzysu, a po godzinach chętnie spotykam się w sali warsztatowej z dziećmi i seniorami. Uwielbiam czas spędzony na spotkaniach równie mocno jak samo tworzenie rękodzieła. W procesie twórczym mocno cenię sobie ekologiczne rozwiązania, dlatego też pozyskiwać materiały ze sprawdzonych i ekologicznych źródeł. Często szukam inspiracji wśród rzeczy używanych, na sąsiedzkich wymiankach i pchlich targach.

Skąd ten pomysł?

Artystyczne spojrzenie na świat towarzyszy mi od zawsze. Warsztaty z kolei pokochałam już w pierwszej pracy zawodowej. Od tamtego czasu zmieniłam jedynie laptopa i rzutnik na mech, rośliny i sznurki. Moja twórczość to ciągły rozwój i dlatego mogę zapewnić, że na stronie nie braknie nowości z mojej pracowni zero waste.

Olki Pracownia

to miejsce, gdzie możesz kupić gotowe wyroby, zamówić to czego potrzebujesz z uwzględnieniem twoich preferencji oraz umówić się na warsztaty.

Wkładam całe serce i mnóstwo energii w swoje prace, przestrzegając przy tym filozofii zero-waste. Bardzo duży nacisk kładę na pozyskiwanie naturalnych produktów i wykorzystywanie rzeczy z odzysku. W moich działaniach najważniejszy jest aspekt ekologiczny i dlatego muszę mieć pewność, że moja działalność nie obciąża dodatkowo planety.

Chcesz poznać mnie lepiej odwiedź moje sociale: Facebook lub Instagram

Moja oferta

W mojej ofercie znajdziesz lasy w szkle, obrazy z mchu, termofory z pestek wiśni, wyroby makramowe np. aniołki, zakładki do książek, lampiony, ramki do zdjęć, opaski do włosów czy biżuterię.

Dodatkowo zgodnie z porą roku i pojawiającymi się okazjami dostępne są ręcznie szyte dynie, marchewki lub niepowtarzalne ozdoby bożonarodzeniowe, takie jak bombki czy brodate skrzaty.

Jeśli podoba Ci się styl moich wyrobów, a nie znalazłeś/aś wśród nich swojego faworyta – napisz do mnie. Być może będę w stanie zrobić coś specjalnie dla Ciebie!

Parę fotek rękodzieła zero waste!

Ciekawi Cię jak wyglądają moje prace? Oto mała próbka!