Poznajmy się!

Kasia

Tworzę niepowtarzalne kartki okolicznościowe praktycznie na każdą okazję.

Strona główna » Twórczynie » Heartcraft – kartki od serca

Kasia z Heartcraft – kartki od serca

Cześć, jestem Kasia!

Od dziecka szeroko pojęta sztuka była mi bliska. Zaczęło się od tańca towarzyskiego, a skończyło na scrapbookingu i tańcu jazzowym.

A co w tym wszystkim najciekawsze, za dziecka nie lubiłam plastyki i techniki. Unikałam jak ognia wszelkich prac, gdzie trzeba było wykazać się kreatywnością. Totalnie te przedmioty mi nie szły, a nie miałam zdolnych plastycznie rodziców, którzy pomogliby z zadanymi pracami.

Im dalej w las tym ciekawiej…

Wszystko się zmieniło kilka lat temu, przed Świętami Bożego Narodzenia. Dostałam od znajomych ręcznie robioną kartę, taką najprostszą z możliwych. Jednak tak mi się miło zrobiło, że stwierdziłam, że za rok też tak chcę… No i wpadłam jak śliwka w kompot…

Kartki były tylko początkiem, później były pudełka na czekoladki, vouchery, małe albumy, ramki na zdjęcia. Od niedawna ozdabiam przedmioty techniką decoupage. Już niedługo ręcznie ozdabiane skrzyneczki, pudełka, podstawki i inne znajdą się w ofercie. Cały czas uczę się nowych rzeczy, doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w wielu warsztatach.

Poza tym tańczę w seniorskiej formacji 7i z Wrocławia – jazz i współczesny, uwielbiam górskie wędrówki i organizować imprezy. Zawodowo zajmuję się organizacją imprez turystycznych.

Heartcraft – kartki od serca

Wszystkie moje prace są wyjątkowe, do każdej wkładam dużo serca. Zawsze staram się kartkę dopasować do osoby, która ją dostanie.  Jeśli więc potrzebujesz wyjątkową kartę na szczególną okazję, ale te ze sklepu Ci się nie podobają, to zapraszam do siebie!

Odwiedź mnie na Facebooku lub Instagramie.

Moja oferta

Tworzę niepowtarzalne kartki okolicznościowe praktycznie na każdą okazję. Nie ważne czy to urodziny ciotki, ślub koleżanki czy odejście na emeryturę znajomej z pracy. Tworzę zarówno proste kartki do koperty, jak i bardziej skomplikowane i przestrzenne formy. Dodatkowo w mojej ofercie znajdziecie: ręcznie robione albumy, opakowania na drobne prezenty lub vouchery (bo kto powiedział, że zwykłą czekolada, nie może mieć ładnego opakowania?), zakładki do książek i wiele innych.

Zerknij, co robię!

Zaciekawił Cię mój opis, zobacz moje prace na zdjęciach!