Poznajmy się!

Anastasia

Obrazy malowane kwiatami

Strona główna » Twórczynie » Floral collage – obrazy malowane kwiatami

Anastasia z Floral Collage

Cześć, jestem Anastasia!

Z wykształcenia jestem absolwentką Wydziału Malarstwa Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, a sztuką botaniczną fascynuję się od dziecka. Dopiero po studiach ekonomicznych podjęłam decyzję o poświęceniu się mojej prawdziwej pasji, czyli tworzeniu sztuki z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Moje prace skomponowane są z malutkich kawałków różnorodnych roślin, które tworzą niezwykle realistyczne obrazy, często dając wrażenie, że to tradycyjne malarstwo farbami. W swoich pracach łączę tradycyjną japońską technikę „Oshibana” z nowoczesnym kolażem, tworząc nową całość.

Moja twórczość to nie tylko obrazy, ale także przekazanie ważnych przesłań. W pracach staram się oddać miłość do natury jak również troskę o jej ochronę i zachowanie różnorodności biologicznej. Staram się, by sztuka botaniczna stała się formą wyrazu, która zainspiruje ludzi do pasjonowania się roślinami i ekologicznie zrównoważonym rozwojem naszej planety. 

Floral Collage

Przyroda jest Ci bliska dlatego chciałbyś, aby stała się częścią Ciebie i Twojego domu? Moje prace na pewno przypadną Ci do gustu!

Zobacz galerię moich prac na ETSY!

Moja oferta

Wśród moich prac znajdziecie pejzaże, portrety i obrazy malowane płatkami i łodygami roślin, lecz również wydruki kwiatowych kolaży w idealnym dla Ciebie formacie. Zajrzyjcie koniecznie do mojego sklepu!

Nie wierzysz, że można malować kwiatami?

Zobacz galerię moich prac!