Poznajmy się!

Ula

Witaj w magicznym świecie kolorowej ceramiki.

Strona główna » Twórczynie » Ceramic Witch – ceramika ze szczyptą magii

Ceramic Witch – Ula

Dlaczego Ceramic Witch? Bo od dziecka kocham to, co magiczne. Bajki o czarownicach, magach i chatkach ukrytych w lesie. Gdy po raz pierwszy dotknęłam gliny, jeszcze nie wiedziałam, jak bardzo połączą mi się te dwa światy. Minęło wiele lat, w czasie których ulepiłam od groma pater, misek i talerzyków. Wiele gliny przeszło przez moje ręce, zanim powstał pierwszy domek. To było jak olśnienie. W jednym miejscu połączyło się to co chcę, kocham i potrafię robić. A pomysłów mam jeszcze tak wiele do zrealizowania…

A co poza gliną?

Prywatnie jestem żoną i mamą dorosłej już córki. Mam ukochaną psinkę – Yuki, która przede
wszystkim macha ogonem. W domu mam wiele wszystkiego i we wszystkich możliwych kolorach. Ściany pełne są obrazów, a półki uginają się od przetworów i innych cudowności. Mogę powiedzieć wprost – żyję w chatce jak z bajki o prawdziwej czarownicy. Zatem jestem chyba trochę Ceramiczną Wiedźmą!

Ceramic Witch

W moim ceramicznym świecie żyje wiele czarownic i czarodziejów. Rzucają nieprzemyślane zaklęcia i sprawiają, że znikają różne przedmioty. Skrzypiąca chata skrzypi od kiedy Ambrozja chciała naoliwić zaklęciem nawias w szafce.
Czarownica Emma co wieczór siada w ogródku i śpiewa ze swoimi roślinkami. I choć kapryśnik liściasty strasznie fałszuje, a umoruski zawsze zaczynają za późno – piękna melodia niesie się ponad lasem. Obok zaczarowanego różanecznika Eustechego ludzie pełzają jak robaki, a alchemiczka Ina wynalazła eliksir wiecznego tanga. Wiele domków, wiele historii – mnóstwo magii. Zapraszam do mojego świata www.ceramicwitch.pl

Moja oferta

Wśród moich magiczno-ceramicznych skarbów znajdziecie takie cuda jak: chatki czarownic oraz Mikruski, czyli miniapartamenty dla mniej zamożnych czarodziejek, czy rybią ceramikę (VITO DON CONRYBIONE – pierwszy don mafii w basenie Morza Śródziemnego).

Jeśli sam pomysł Ci się podoba, ale chciał(a)byś stworzyć coś specjalnego – daj mi znać, być może będę w stanie zrealizować Twój projekt.

Przekonaj się sama!

Obejrzyj magiczną galerię produktów Ceramic Witch.