Poznajmy się!

Kasia

Kolorowy świat ręcznie robionej, artystycznej biżuterii Keskese!

Strona główna » Twórczynie » Biżuteria Keskese

Kasia z biżuteria Keskese

Cześć, jestem Kasia! Z wykształcenia jestem magistrem Turystyki i Rekreacji, z doświadczenia – specjalistą od obsługi klienta i marketingu internetowego, a z zamiłowania – artystką. To idealne połączenie, aby stworzyć sklep z ręcznie robioną biżuterią. Jestem człowiekiem-orkiestrą, więc sama tworzę, robię social media, pakuję zamówienia, koresponduję z klientami, jeżdżę na targi i kiermasze. O dziwo, mam jeszcze czas dla męża, dzieci, rodziny i przyjaciół. Jak jest to wykonalne bez posiadania klona? Dzięki wsparciu ze strony najbliższych, którzy we mnie wierzą!

Skąd ten pomysł?

Wewnętrzne pokłady artyzmu zalegały w moim wnętrzu odkąd pamiętam. Nie miałam jednak nigdy siły, odwagi ani przekonania, żeby je realizować. Pracowałam w jednej firmie, w drugiej, potem w trzeciej, nie zastanawiając się, czy jestem szczęśliwa. Niedawno dojrzałam do odważniejszych kroków w swoim życiu. Nadarzyła się okazja i postanowiłam spróbować! Oto jestem i tworzę biżuterię dla wyjątkowych kobiet. 

Keskese.art

Keskese to kolorowy świat biżuterii handmade. W moim sklepie internetowym znajdziesz surowe unikaty, kolorowe brokaty i nieoczywiste połączenia, dzięki którym niezawodnie podkreślisz swój styl! Spotkasz mnie na wielu targach rękodzielniczych, przede wszystkim na Dolnym Śląsku, ale nie tylko!

Moja oferta

Wcielam w życie nie tylko swoje pomysły! Jeśli masz pomysł na swój autorski egzemplarz, daj mi znać! Chętnie wycenię taki projekt, o ile jego wykonanie będzie możliwe.

Parę fotek!

Ciekawi Cię jak wyglądają moje prace? Oto mała próbka!