Poznajmy się!

Twórczynie ARTIS

Poznaj osoby, które z ogromną pasją tworzą wyjątkowe rękodzieło!

Stowarzyszenie Rękodzielnicze ARTIS

Stowarzyszenie Rękodzielnicze ARTIS powstało by wspierać rękodzielników i promować ich niepowtarzalne dzieła. Naszą misją jest ukazanie rękodzieła jako wysokiej jakości alternatywy dla tanich, zalewających nas wyrobów masowej produkcji.

Pragniemy stworzyć płaszczyznę dla spotkań „ponad podziałami” poprzez organizowanie warsztatów dla różnych grup społecznych. Jesteśmy miejscem wymiany doświadczeń i edukowania w zakresie tworzenia rękodzieła. Chcemy tworzyć świat magiczny i jedyny w swoim rodzaju – pełen pięknych, tworzonych z pasją dzieł.

Poznaj Twórczynie ARTIS!

Za powstaniem stowarzyszenia stoją kobiety. A dokładniej 7 kreatywnych, upartych i trochę szalonych kobiet, które szybko odkryły, że mają ze sobą wiele wspólnego!

Artis Twórczynie - Ola z Olki Pracownia

Ola

Ola – mózg całej operacji i prezes stowarzyszenia. Najważniejszy jest dla niej zrównoważony rozwój, a swoje prace tworzy wyłącznie z naturalnych materiałów. Wyplata wianki, „maluje” obrazy mchem, a w słoikach zamyka kawałki lasu tworząc ogrody w szkle.

Twórczynie Artis- Ceramic Witch

Ula

Nasza Ceramiczna Wiedźma, motor napędowy fundacji i jej sekretarz. Kobieta o niespożytej energii, która uwiecznia w glinie świat iście z bajek o czarownicach. Jeżeli brakuje Ci w życiu odrobiny magii, to musisz koniecznie poznać jej ceramiczne wyroby!

Twórczynie Artis - Kasia z Heartcraft Kartki od serca

Kasia

Organizatorka wycieczek i urodzona tancerka, której pasja to ręcznie robione kartki okolicznościowe. Wyczarowuje je z misternie wycinanych, oryginalnych fragmentów. Wszystkie jej dzieła są trójwymiarowe i jedyne w swoim rodzaju.

Twórczynie Artis - Iwona z Resin Craft

Iwona

Produkty z żywicy to jej domena. Chcesz odnowić stary mebel, potrzebujesz pięknej podkładki lub nietuzinkowej biżuterii? Żaden problem – zwróć się do Iwony!

Twórczynie Artis - Agata z 
magic.art.studio

Agata

Artystyczna dusza poszukująca dobra. Wciąż rozwijająca się graficzka, która kolaż cyfrowy przemienia w niesamowite obrazy. Obecnie uczy się zatapiać w żywicy kwiaty, by powstała z nich niesamowita biżuteria.

Twórczynie Artis-Anastazja z Floral collage

Anastazja

łączy naturę ze sztuką, tworząc obrazy z suszonych kwiatów i roślin. W ten sposób wyraża swoje pragnienie życia w zgodzie z naturą. Z pozoru skromna i spokojna – tworzy szalenie spektakularne i doceniane na całym świecie dzieła

Twórczynie Artis-Kasia z Keskese

Kasia

Kasia – niegdyś poważna i zapracowana pracowniczka korpo, a dziś niepokorna artystka, która z zapałem gnie metal i zatapia w żywicy wszystko, co wpadnie jej do głowy, Kolczyki z ziaren kawy? A może biżuteria z plastra miodu? U Kasi na pewno znajdziesz takie oryginalne wyroby!