Nasza oferta

Warsztaty z żywicy, papieru i szkła

Pobudź swoją magiczną kreatywność!

Strona główna » Oferta warsztatowa » Warsztaty z żywicy, szkła i papieru

String art – dekoracje ze sznurka

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie na plastrze drewna bądź też desce wybrany wzór techniką string art.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw techniki string art, etapowy instruktaż wykonania dekoracji, baza drewniana, gwoździe, sznurek/włóczka, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 90-120 min.

Stringart

Stroik na drewnie

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie z plastra drewna dekorację do postawienia (lub powieszenia). Plaster drewna może być tak że wykonany
z przeznaczeniem jako podstawka. Dostępne techniki to m.in. malarska, decoupage, klejenie elementów, suszone rośliny, itp.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw finalnej obróbki drewna do rękodzieła, etapowy instruktaż wykonania podstawki lub dekoracji. Do tego zapewniamy plaster drewna, materiały do obróbki, zabezpieczania i mocowania drewna, materiały do dekoracji i zabezpieczenia powierzchni, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 40-60 min.

Biżuteria – kolczyki i wisiorki

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie biżuterię w postaci pary kolczyków lub też wisiorka z gotowych elementów.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw wyrabiania biżuterii z półfabrykatów, etapowy instruktaż, półfabrykaty srebrne, koraliki lub zawieszki z żywicy, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 45 min.

Biżuteria – kolczyki z żywicy UV

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie ze światłoutwardzalnej żywicy parę kolczyków.

W cenie warsztatu: obowiązkowe szkolenie BHP pracy z żywicą i stosowania środków ochrony, szkolenie z wyrobu biżuterii. Zapewniamy również etapowy instruktaż wykonania kolczyków i pracy z żywicą UV, dostęp do światłoutwardzalnej żywicy (5g/os.), lampy UV, materiałów do dekoracji/zatapiania, jednorazowych narzędzi drewnianych i papierowych do żywicy oraz wszelkich materiałów BHP.

Czas trwania: 90 min.

Warsztaty z żywicy UV- wisiorek

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie ze światłoutwardzalnej żywicy jeden wisiorek.

W cenie warsztatu: obowiązkowe szkolenie BHP pracy z żywicą i stosowania środków ochrony, szkolenie z wyrobu biżuterii z żywicy, etapowy instruktaż wykonania wisiorka i pracy z żywicą UV, dostęp do światłoutwardzalnej żywicy (5g/os.) lampy UV, materiałów do dekoracji/zatapiania w żywicy, jednorazowych narzędzi drewnianych i papierowych do żywicy oraz wszelkich materiałów BHP.

Czas trwania: 90 min.

Warsztaty z żywicy – podstawki

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie z żywicy epoksydowej podstawkę pod kubek lub też dekorację do powieszenia.

W cenie warsztatu: obowiązkowe szkolenie BHP pracy z żywicą jak również stosowania środków ochrony, szkolenie z tworzenie podstawek lub zawieszanych dekoracji. Zapewniamy również instruktaż wykonania podstawki lub dekoracji, dostęp do żywicy epoksydowej (50g/os.) materiałów do dekoracji/zatapiania w
żywicy, jednorazowych narzędzi drewnianych i papierowych do żywicy oraz wszelkich materiałów BHP.

Czas trwania: 90 min.

Kieliszek dekorowany żywicą

Każdy z uczestników samodzielnie zaprojektuje i we własnym stylu udekoruje kieliszek za pomocą żywicy epoksydowej jak również dostępnych materiałów dekoracyjnych i barwników.

W cenie warsztatu: obowiązkowe szkolenie BHP pracy z żywicą i stosowania środków ochrony, szkolenie z tworzenia dekoracji z żywicy epoksydowej, etapowy instruktaż dekorowania kieliszka, dostęp do żywicy epoksydowej (15g/os.) materiałów do dekoracji/zatapiania w żywicy, jednorazowych narzędzi drewnianych i papierowych do żywicy oraz wszelkich materiałów BHP.

Czas trwania: 60 min.

Papierowe witraże

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie kolorowy papierowy witraż o dowolnym kształcie w formacie do A4. Warsztaty mogą być przygotowane z uwzględnieniem pory roku lub też zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty czy dekoracje.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne, etapowy instruktaż wykonania witrażu, materiały do wykonania 1 szt. witrażu, papier, bibułę, klej, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 60 min.

Lampiony ze słoików

Podczas spotkania uczestnicy otrzymają słoik, który ozdobią w wybranym stylu. Warsztaty przygotowane z uwzględnieniem pory roku i np. zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty. Warsztat w duchu less waste (nauka wykorzystywania materiałów z drugiej ręki). Uczestnicy podczas warsztatu mogą ozdabiać jeden słoik otrzymany od prowadzącej bądź też dwa własne.

W cenie warsztatu:

szkolenie z dekorowania szkła, zapoznanie z trendem less waste, szklany słoik, świeca, materiały dekoracyjne, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 90 min.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciał(a)byś wziąć udział w naszych warsztatach bądź też masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się pomysł warsztatów, chciał(a)byś wykonać coś innego?

Jesteśmy elastyczne dlatego też możemy skroić ofertę warsztatową na Twoją miarę. Napisz nam o swoich oczekiwaniach, abyśmy mogły stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Parę fotek!

Ciekawi Cię jak wyglądają moje warsztaty? Zapraszam za kulisy!