Nasza oferta

Scrapbooking i cuda z papieru

Stwórz cos niesamowitego właśnymi rękami

Strona główna » Oferta warsztatowa » Scrapbooking i cuda z papieru

Sezonowe kartki okolicznościowe

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie kartkę okolicznościową na wybraną okazję. Warsztaty przygotowane z uwzględnieniem pory roku a także ewentualnego zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty (jesień, zima, święta, itp.).

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw scrapbookingu, etapowy instruktaż wykonania kartki, baza kartki, koperta, dekoracje papierowe, klej, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 90 min.

Scrapbooking – minialbum

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie papierowy album na zdjęcia. Warsztaty przygotowane z uwzględnieniem pory roku lecz także zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw scrapbookingu, etapowy instruktaż wykonania albumu, baza albumu, dekoracje papierowe, klej, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 180 min.

Obraz marzeń – scrapbooking i drewno

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie dekoracje na płycie HDF. Baza w formie tamborka okrągłego lub prostokątnego. Może to być także nietypowa forma kartki (z tyłu można wkleić życzenia) lub pamiątka (można wkomponować zdjęcie). Warsztaty przygotowałyśmy z uwzględnieniem pory roku jak również zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw scrapbookingu, etapowy instruktaż wykonania albumu, baza albumu, dekoracje papierowe, klej, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 120 min.

Pudełko na podarunek

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie „czekoladownik”, czyli piękne opakowanie na drobny upominek łączące w sobie cechy pudełka i kartki. Zmieści tradycyjną czekoladę, bon prezentowy jak również inny niewielki, płaski prezent.

Warsztaty przygotowane z uwzględnieniem pory roku i/lub zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty.

W cenie warsztatu: szkolenie teoretyczne z podstaw scrapbookingu, etapowy instruktaż wykonania czekoladownika, dekoracje papierowe, dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 45 min.

Zakładka do książki

Każdy z uczestników wykona własnoręcznie papierową zakładkę do książki techniką scrapbookingu. Warsztaty przygotowane z uwzględnieniem pory roku jak również zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty (jesień, zima, święta, itp.). Warsztaty przygotowane zostały z uwzględnieniem pory roku jak również zbliżającego się okresu zapotrzebowania na prezenty.

W cenie warsztatu:

szkolenie teoretyczne z podstaw scrapbookingu, etapowy instruktaż wykonania zakładki, baza zakładki, dekoracje papierowe, klej oraz dostęp do narzędzi i materiałów BHP.

Czas trwania: 30- 45 min.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciał(a)byś wziąć udział w naszych warsztatach lub masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Podoba Ci się pomysł warsztatów czy też chciał(a)byś wykonać coś innego?

Jesteśmy elastyczne i możemy skroić ofertę warsztatową na Twoją miarę. Napisz nam o swoich oczekiwaniach, abyśmy mogły stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Parę fotek!

Ciekawi Cię jak wyglądają moje warsztaty i przykładowe prace? Zerknij poniżej!